Doradzamy i wykonujemy usługi od 2008 roku
Adres: 58-203 Piława Dolna, ul. Główna 4D

Telefon kontaktowy

Napisz do nas

Godziny otwarcia

Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sob 7:00 - 13:00
Dachy

Uzyskaj darmową poradę

Nasz zespół ekspertów i profesjonalistów jest do Twojej dyspozycji. Doradzimy, pomożemy, wystarczy skontaktować się z nami.
Sposób na perfekcyjny dach
Dach to dzisiaj pewna i bezpieczna inwestycja – można go zbudować dzięki użyciu nowoczesnych systemów. Komponenty systemu dachowego naszych dostawców oferują pełną dowolność w dostosowywaniu dachu oczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Wszystkie dachówki oraz blachodachówki są odporne na działanie mrozu i charakteryzują się dużą wytrzymałością formy i koloru, a producenci są gwarantem ich trwałości i satysfakcji z użytkowania.
Dachówki:
CREATON
Dachówki Ceramiczne CREATON
Dachówki ceramiczne CREATON łączą w sobie nowoczesną technologię, opatentowane rozwiązania, najwyższą jakość i trwałość. Dopracowane w każdym detalu, stanowią gwarancję prestiżu i najlepszego designu. Dachówki CREATON produkowane są z najdoskonalszych złóż gliny w Europie, uszlachetniane najwyższej jakości powłoką angobowaną lub glazurowaną. W ofercie znajduje się CREATON ponad 30 modeli dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw, dostępnych wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi.

CREATON oferuje nie tylko dachówki ceramiczne ale również płyty faliste czy też rozwiązania na budynki zabytkowe. Jedne z najbardziej znanych marek firmy kreaton to CREATONPREMION, MAXIMA, FUTURA, DOMINO oraz SIMPLA.. Każda posiada własne unikalne właściwości dobieranie do miejsca oraz warunków instalacji.
NELSKAMP
Dachówki NELSKAMP
Nelskamp oferuje szeroką gamę produktów dla branży dekarskiej: od dachówek betonowych i dachówek ceramicznych z ukształtowanymi dekoracjami dachowymi po systemy solarne. Nelskamp oferuje szeroką gamę kolorów i kształtów – od klasycznych, ponadczasowych po płaskie, skośne dachy śródziemnomorskie. Nieustannie wyznacza trendy: są to między innymi samoczyszczące, niskoporowate dachówki „LONGLIFE”, ekologiczna powierzchnia „ClimaLife” oraz udane wprowadzenie dachówek wielkopowierzchniowych
ROBEN
Pokrycie ceramiczne na każdy dach. Bogata Oferta dachówek w kilkudziesięciu kolorach, formatach i kształcie.
BERGAMO ANTRACYTOWA ANGOBOWANA
Płaska dachówka idealnie odpowiadająca aktualnym trendom budowlanym, preferującym minimalizm zwartych w formie budynków przykrytych nieskomplikowanym dachem, równie prostym co całość bryły. To właśnie kształt dachówki w połączeniu z uznanymi od wieków walorami ceramiki sprawia, że jest optymalnym wyborem dla tych inwestorów, którzy stawiają na nowoczesne budownictwo, ale nie rezygnują z wysokiej jakości.

 • Ceramiczne pokrycie w nowoczesnej formie, płaska powierzchnia dachu
 • Możliwość ułożenia dachówki na dwa sposoby: szeregowo i z przesunięciem
 • Specjalnie zaprojektowane zamki zapewniające szczelność pokrycia
 • Dopasowanie do dachów o kącie nachylenia już od 25 stopni
BRAAS
DACHÓWKA BRAAS – ZINTEGROWANE SYSTEMY DACHOWE
Komponenty systemu dachowego Braas oferują pełną dowolność w dostosowywaniu dachu doczekiwań pod względem optycznym i funkcjonalnym. Obejmuje on sprawdzone rozwiązania konstrukcji spodnich, ale również tak ważne detale, jak kosze dachowe, dachówki kształtowe i kompletne systemy stopni i ław.
KORAMIC
Koramic to wysoki standard produkcji oraz doskonałe parametry dachówek. Przegląd wzorów i kolorów od ponadczasowych i renowacyjnych po proste i nowoczesne. Ponadczasowe piękno dachu. Dachówki Koramic zaspokoją gusty nawet najbardziej wymagających inwestorów, znajdziemy tu zarówno modele nawiązujące do tradycji, jak i podążające za współczesnymi trendami. Podstawą oferty Koramic są dachówki połaciowe określane jako podstawowe. To ich kształt odgrywa decydującą rolę w nadaniu formy połaci dachu, często przesądzają one również o stylu dachu i całego budynku.
Blachodachówki:
Dachy stalowe
Dachy stalowe znane są z doskonałego połączenia formy z funkcją, co jest cechą charakterystyczną wzornictwa dla blachodachówek. Dzięki temu są praktyczne i piękne, a przy tym łatwe w utrzymaniu. Takie dachy są również lekkie i stanowią idealny materiał w przypadku renowacji dachów. Szeroka oferta wzorów, profilowań i kolorów pokryć dachowych sprawia, że każdy może znaleźć wymarzony dach dla swojego domu.

Postaw na firmę z tradycjami.
Działamy na rynku od 2008 roku.

Rachunek bieżący Santander

03 1090 2301 0000 0001 4707 2868

Rachunek bieżący PKO BP

08 1020 5242 0000 2402 0512 5895

Rachunek bieżący walutowy w EURO

32 1090 2301 0000 0001 4707 2928

Informacje Kontaktowe
 • Adres:
  58-203 Piława Dolna, ul. Główna 4D
 • Godziny otwarcia:
  Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sob 7:00 - 13:00
 • biuro@domarpilawa.pl
 • 74 831 09 18