Doradzamy i wykonujemy usługi od 2008 roku
Adres: 58-203 Piława Dolna, ul. Główna 4D

Telefon kontaktowy

Napisz do nas

Godziny otwarcia

Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sob 7:00 - 13:00
Chemia budowlana

Uzyskaj darmową poradę

Nasz zespół ekspertów i profesjonalistów jest do Twojej dyspozycji. Doradzimy, pomożemy, wystarczy skontaktować się z nami.
Zaprawy budowlane, tynki, kleje, farby
TORGGLER
Oferta Firmy Torggler Polska Obejmuje:
  • Systemy dociepleń budynków Ekor i Ekomix, tynki szlachetne i farby, kleje i fugi do glazury, zaprawy budowlane, preparaty gruntujące. Ponadto dużą popularnością cieszą się pianki poliuretanowe montażowe i silikony. W tym segmencie Grupa Torggler zalicza się do największych producentów europejskich.
Rozwiązania Specjalistyczne Dla Budownictwa Obejmują:
  • Renowację zasolonych i zawilgoconych murów, renowację betonu, izolacje przeciwwilgociowe i przeciw wodne, domieszki i dodatki do betonu. Laboratoria firmy pracują wciąż nad rozwojem produktów i technologii, aby móc sprostać coraz trudniejszym wyzwaniom, jakie stawiają przed nami inwestorzy i projektanci.
CAPAROL
Systemy ociepleń, farby, tynki
Caparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Caparol jako pierwszy na świecie opracował recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwszy, rozpoczął produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych. Dziś produkty sygnowane marką Caparol są cenione przez wykonawców nie tylko w Europie, ale i na całym świecie. Caparol stawia na intensywne prace badawcze oraz innowacyjność. Siłą marki jest umiejętne połączenie zaawansowanych technologii z bogatą ofertą kolorystyczną. Szerokie spektrum specjalistycznych produktów zostało opracowane i przetestowane, aby sprostać wymaganiom różnorodnych podłoży - 700 produktów w 9 kategoriach. W ofercie marki znajdują się farby, systemy izolacji cieplnej, systemy akustyczne, produkty do ochrony i naprawy betonu oraz materiały przeznaczone do profesjonalnej konserwacji i renowacji zabytków.
ATLAS
Chemia budowlana i systemy ociepleń
Atlas – producent materiałów chemii budowlanej (głównie: klejów do glazury, zapraw budowlanych, systemów ociepleń ścian zewnętrznych budynków, podkładów podłogowych oraz spoiw gipsowych i gładzi szpachlowych). Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i zastosowaniu swoich wyrobów, ATLAS może dziś zaoferować materiały budowlane zapewniające najwyższą jakość, trwałość i bezpieczeństwo. W ofercie firmy są zarówno wyroby przeznaczone dla amatorów drobnych remontów, jak i dla profesjonalistów szukających rozwiązania trudnych problemów budowlanych.
IZOLBET
Chemia budowlana i systemy hydroizolacyjne
Firma IZOLBET jest producentem materiałów hydroizolacyjnych, chemii budowlanej, styropianu i pap. W naszej ofercie posiadamy: kleje do glazury, terkoty i gresu, kleje do systemów ociepleń, grunty i podkłady tynkarskie, zaprawy budowlane, tynki dekoracyjne, gipsy o gładzie.
KERAKOLL
Technologia GreenBuilding
Kerakoll jest międzynarodowym liderem w świecie GreenBuilding z rozwiązaniami szanującymi środowisko i ludzi. Dziś jest pierwszym w świecie przedsiębiorstwem, oferującym globalne rozwiązania w dziedzinie materiałów i usług dla technologii GreenBuilding, dzięki którym człowiek jest w stanie budować, szanując środowisko naturalne oraz mieszkać w komfortowych warunkach.

Postaw na firmę z tradycjami.
Działamy na rynku od 2008 roku.

Rachunek bieżący Santander

03 1090 2301 0000 0001 4707 2868

Rachunek bieżący PKO BP

08 1020 5242 0000 2402 0512 5895

Rachunek bieżący walutowy w EURO

32 1090 2301 0000 0001 4707 2928

Informacje Kontaktowe
  • Adres:
    58-203 Piława Dolna, ul. Główna 4D
  • Godziny otwarcia:
    Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sob 7:00 - 13:00
  • biuro@domarpilawa.pl
  • 74 831 09 18