Doradzamy i wykonujemy usługi od 2008 roku
Adres: 58-203 Piława Dolna, ul. Główna 4D

Telefon kontaktowy

Napisz do nas

Godziny otwarcia

Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sob 7:00 - 13:00
Ściany, stropy

Uzyskaj darmową poradę

Nasz zespół ekspertów i profesjonalistów jest do Twojej dyspozycji. Doradzimy, pomożemy, wystarczy skontaktować się z nami.
Materiały ścienne:
Ceramika
WIENERBERGER
Ceramika porotherm Wienerberger
Do najbardziej innowacyjnych produktów z ceramiki służącej do wznoszenia ścian należą poryzowane pustaki ścienne Porotherm. Ceramika poryzowana Porotherm to nowoczesne materiały do budowy ścian domu. Wszystkie zalety tradycyjnie produkowanych wyrobów ceramicznych zostały dzięki procesowi poryzacji wzmocnione – to materiał m.in. cieplejszy, lepiej "oddychający", bardziej precyzyjny wymiarowo, łatwiejszy w stosowaniu i bardziej ekonomiczny podczas budowy i eksploatacji domu.
HELUZ
System Budowlany HELUZ
HELUZ to nie tylko najwyższej jakości cegła, ale też kompleksowy system budowlany. Produkują cegły o różnych parametrach, stropy, nadproża i kominy. Wierzymy, że dzięki produktom i wsparciu, budowa domu jednorodzinnego będzie wyglądała zgodnie z Twoimi wyobrażeniami. Przy murowaniu ścian jednowarstwowych, z cegieł HELUZ można zbudować również domy niskoenergetyczne i pasywne.
LEIER
Ceramika czerwona LEIER
Gwarancją komfortu mieszkania jest dom wzniesiony z naturalnych surowców, który zapewni zdrowy mikroklimat wnętrza.. Leier to jeden z największych producentów ceramiki budowlanej i materiałów budowlanych w Polsce. Thermopor Leier służy do wznoszenia ścian nośnych, ścian działowych, ścian zewnętrznych o raz wewnętrznych. Thermopor dodajmy wypalony jest z poryzowanej ceramiki, która jest trwałym, solidnym, mrozoodpornym, ogniotrwałym i długowiecznym materiałem budowlanym. A przy tym całkowicie naturalnym. Ceramika jest materiałem budowlanym z natury. Oprócz wymienionych wyżej zalet posiada jeszcze jedną unikalną cechę. W pewien sposób reguluje wilgotność zapewniając doskonały mikroklimat w Twoim domu. Thermopor Leier to również doskonałe właściwości termoizolacyjne. Thermopor Leier to również pustaki akustyczne AKU. Leier słynie z produkcji materiałów budowlanych o najwyższej jakości.
Gazobetony
SOLBET
Beton Komórkowy SOLBET
SOLBET jest największym producentem betonu komórkowego w Polsce. . Systemy i produkty, które oferują stworzone są po to, by budowało się łatwo i przy zachowaniu wysokiej jakości. Wymurowane z betonu komórkowego ściany wyróżnia wysoka izolacyjność termiczna. Stanowią one skuteczną barierę dla energii cieplnej. Autoklawizowany beton komórkowy to najpopularniejszy materiał. Beton komórkowy to dobry wybór m.in., gdy ważna jest szybkość budowy i prostota prac wykonawczych. Beton komórkowy to materiał łatwy w użyciu i obróbce.
YTONG
Bloczki YTONG
Do produkcji bloczków Ytong stosuje się surowce naturalne: piasek, wapno, wodę oraz niewielkie ilości cementu i anhydrytu. Skład taki decyduje o zdrowotności materiału i znikomej promieniotwórczości naturalnej. Bardzo dokładny dobór surowców i starannie dopracowany proces technologiczny ze sterowanym komputerowo systemem dozowania pozwalają na produkcję jednorodnego materiału o bardzo dobrych i stałych parametrach. Wszystkie produkty Ytong, charakteryzują się bardzo dobrą przepuszczalnością pary wodnej. Zarówno ściany jedno- i dwuwarstwowe wzniesione w tej technologii gwarantują optymalny mikroklimat pomieszczeń oraz charakteryzują się powolnym oddawaniem ciepła. Daje to wysoki komfort cieplny pomieszczeń: zimą jest ciepło, latem – chłodno.
H+H
Beton komórkowy H+H
H+H Beton komórkowy to elementy budowlane stosowane do budowy ścian jednowarstwowych, wielowarstwowych zewnętrznych oraz wewnętrznych zarówno w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, jak i rolniczym.

Budowanie w systemie H+H pozwala ograniczyć do minimum czas wymurowania domu, ponieważ wszystkie elementy wykonane są z materiału jednorodnego i łatwego w obróbce. Dodatkowo, czas murowania jest krótszy w porównaniu do innych stosowanych rozwiązań. Przykładowo, aby wznieść 1m2 muru zużywa się tylko 6,4 szt. bloczków z betonu komórkowego. Bloczki i płytki z betonu komórkowego w systemie H+H można dowolnie obrabiać (przycinać oraz wykonywać w nich różnej wielkości otwory pod instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne) przy użyciu najprostszych narzędzi.
Materiały stropowe:
Teriva
Stropy Teriva
Stropy Teriva są gestożebrowymi stropami belkowo-pustakowymi, składającymi się z lekkich belek kratownicowych, pustaków żużlobetonowych lub keramzytowych oraz betonu układanego na budowie. Charakteryzują się one: niskimi kosztami, lekkością, łatwością montażu, dużą wytrzymałością oraz trwałością.

Stropy Teriva Uciechowski
To doskonała propozycja zarówno do domów mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej. Ze względu na swój charakter mogą być stosowane w niższych oraz wielokondygnacyjnych budowlach. Istotnym aspektem zwiększającym możliwości zastosowania tego rodzaju stropów jest łatwość zmiany długości belek, a tym samym - możliwość dostosowania stropów do nieregularnych kształtów. Całość może zostać dopasowana w pełni do indywidualnych potrzeb, co likwiduje konieczność wdrażania kosztownych koncepcji, które wymagają dodatkowych nakładów czasu i pieniędzy.

Postaw na firmę z tradycjami.
Działamy na rynku od 2008 roku.

Rachunek bieżący Santander

03 1090 2301 0000 0001 4707 2868

Rachunek bieżący PKO BP

08 1020 5242 0000 2402 0512 5895

Rachunek bieżący walutowy w EURO

32 1090 2301 0000 0001 4707 2928

Informacje Kontaktowe
  • Adres:
    58-203 Piława Dolna, ul. Główna 4D
  • Godziny otwarcia:
    Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sob 7:00 - 13:00
  • biuro@domarpilawa.pl
  • 74 831 09 18